O lyžařských radovánkách

19. ledna 2015 v 22:09
Jak tomu nejspíš bývá, i my jsme se jako první ročník střední školy vydali na týden do hor absolovat lyžařský výcvik. Po strašně hodinách balení věcí, po úmorné pětihodinové cestě autobusem a po náročném obytování (snést lyže do lyžárny a vynést si proklatě těžký kufr a prokolatě těžkou tažku do třetího patra není žádná sranda!!!) jsem se konečně roztáhla na posteli...
Chytla jsem dobré spolubydlící na pokoji, takže jsme předšli hádkám, které se odehrávali na patře pod námi.
Byla jsem i docela ráda, že jsem s holkama, které si raději hledí svého. Představa, že bych měla sdílet pokoj s holkama, které řeší i zlomený vlas mě dopředu přivádí do kómatu.
Učitelé byli strašně tolerantní, celý kurz se k nám chovali jako přátelé. A vlastně přičinili, že se z nudného kurzu stal nezapomenutelný zážitek.
Sjezdovka byla super, pekvapilo nás i to že bylo docela dost sněhu. Na sjezdovce se dalo zajet do takového lesíka, kde jsme vždy odpočívali, fotili si fotky a bylo to také jediné místo kde se dal chytit signál :D
Teplý čaj dole v hospodě nás vždy parádně ohřál.
Bohužel se to neobešlo bez zranění... Domů jsme odjížděli s ošklivým monoklem, s velkými modřinami, ale i s chřipkou či s angínou (dobře, dvě poslední zmiňované nejsou zranění, ale stejně!!)

Na závěř přidávám fotky, první je přímo ze sjezdovky (hned u výstupu z kotvy, takže je vidět jen rovinka) a druhá je focena asi deset metrů od hotelu, kde jsme byli ubytovaný.
(foceno mým "vysoce kvalitním" foťákem na mobilu Samsung galaxy coreLTE :D)A co vy? Jeli jste, nebo pojedete se školou na hory?
Dáváte přednost lyžím nebo snowboardu?
A pokud už jste byli, měli jste se fajn jako já? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 13:02 | Reagovat

Já jsem nikdy nelyžovala, protože u mě v rodině nikdo nelyžuje, takže díky tomu jsem se školou na hory nejezdila, krésné fotky :-)

2 Barefoot Cinderella Barefoot Cinderella | Web | 20. ledna 2015 v 13:16 | Reagovat

Miluju lyžování! Muselo to být se školou senzační a jsem ráda, že sis to užila a že jsi se snad nezranila ty, když už se bohužel zranili a onemocněli ostatní :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter